Uprkos virusu koji ih je lomio prethodnih dana, prvotimci Vojvodina mts savladali su TFT Mozzart Skopje rezultatom 72:50 u 12. rundi ABA 2 u Širokom Brijegu i upisali devetu pobedu u okviru turnira.

Tokom meča Voša je neprikosnoveno vodila, ne ostavljajući protivniku prostor da preokrene meč. Prvu četvrtinu Novosađani su završili sa pet poena u plusu, na to su u drugom kvartalu dodali još 10, pa je na polovini meča rezultat u korist crveno-belih glasio 42:27. Nakon pauze Voša je nastavila silovito ka pobedi, te je u trećoj četvrtini dodala još 12 poena prednosti. Poslenjih 10 minuta utakmice uzeo je protivnik, ali to nije bilo dovoljno da savlada odlučne crveno-bele.