KK Vojvodina mts izgubila je od Podgorice u teškoj utakmici sedme runde ABA2 lige rezultatom 71:77.

Iako su crveno-beli prve tri četvrtine bili u vođstvu, Podgoričani su se u igru vratili sredinom treće četvrtine, da bi u poslednjih deset mnuta utakmice uzeli veliki broj poena i meč okrenuli u svoju korist.

DSC_1689
DSC_1588
DSC_1490
DSC_1477

Trener Miloš Isakov Kovačević utakmicu ocenjuje kao odličan meč između dve dobre ekipe.

Nažalost nismo uspeli da prednost od 12 poena razlike privedemo kraju kako smo se nadali. Tokom meča imali smo problem sa ofanzivnim skokom protivnika. Napadali smo njihovu alternativnu odbranu jedno vreme dobro, ali nakon njihove promene nismo prepoznali na koji način treba da se prilagodimo. Podatak da je ekipa Podgorice imala 18 poena iz ofanzivnog skoka, a mi samo dva dovoljno govori o svemu, rekao je Isakov Kovačević.

U dosadašnjem delu ABA 2 lige Vojvodina mts ima 5 pobeda i 2 poraza.