Vojvodina – Tamiš 94:74 (20:17, 21:10, 31:20, 22:27)

Košarkaši Vojvodine su, u okviru 10. kola KLS, lakše nego što se očekivalo, savladali Pančevce nakon vrlo dobre igre, pre svega u defanzivi. Goste su u prvom poluvremenu sveli na samo 24 poena, dok je napad, pre svega šut, za razliku od minulog kola u Kragujevcu sasvim solidno funkcionisao. U prvom delu šuterski je bio raspoložen Stefan Savić, a u nastavku Petar Rakićević, uz pratnju većine domaćih igrača.  U drugom poluvremenu crveno – beli su pogodili čak 10 trojki, pa se pitanje pobednika već posle treće deonice praktično nije postavljalo.

Počelo je tvrdo sa obe strane, a Vojvodina je u prvoj četvrtini već uspela da se odlepi na sedam poena prednosti. U drugoj deonici crveno – beli su pokretljivom odbranom zaustavili Pančevce, a kada se gostima povredio Ivan Smiljanić, bitan igrač u rotaciji, više nisu imali snage da pariraju  vrlo dobrim Novosađanima. Prednost domaćih je rasla i na poluvreme se otišlo vođstvom Vojvodine 41:24. Tamš u prvom delu meča nije pogodio ni jednu trojku.

Ipak, u drugom delu raspucao se Brevin Pricl, ali se ispostavilo da je to bilo sve od pokušaja gostiju da učine utakmicu zanimljivijom. Kako je vreme odmicalo, tako su domaći sve više zasipali koš Tamiša i Vojvodina je u jednom  momentu imala 25 poena viška (72:47). To je izabranicima Miroslava Nikolića omogućilo opušteniju završnicu i priliku za mlađe igrače da sakupe minute i iskustvo za naredne mečeve.