U 10. kolu Juniorske lige Srbije ekipa Vojvodine mts izgubila je od Užica rezultatom 78:73.

U meč su obe ekipe ušle podjednako motivisane i prvu četvrtinu završile izjednačeno, 22:22. Kraj prve polovine ekipa Užica završila je sa tri poena više, a plus se nastavio u njihovu korist do kraja treće četvrtine. Iako su se crveno-beli vratili u meč tokom poslednje četvrtine to nije bilo dovoljno da se kući vrate sa pozitivnim rezultatom.

Trener novosadske ekipe Aleksandar Čolić ističe da je ekipa Užica zasluženo pobedila.

Zaslužena pobeda ekipe Užica. Utisak je da su imali veću želju za pobedom. Mi smo imali pravi pristup samo u poslednjoj četvrtini, a u situacijama kada smo spuštali rezultat, protivnik je ubacio par teških šuteva, objašnjava Čolić.

Naredni protivnik Vojvodine biće Zemun Borac, a utakmica je zakazana za subotu, 20. januara na Spensu.