Sloga – Vojvodina 86:92 (24:21, 16:18, 27:29, 19:24)

KRALJEVO: Nova hala sportova, gledalaca: 500. Sudije: Maričić, Pecelj, Strika.

SLOGA: Mladenović 15, Otović 18, Simeunović 12 (12 sk), Nikolić 12, Đorđević 12,
Bogdanović 8, Milošević, Mihajlović, Glišović, Ilić 9, Erak, Ranitović.

VOJVODINA: Zarić 4, Stojanović 7, Janjić 23 (9 sk, 6 as), Jovišić 11, Atanasov 6,
Berbakov 16, Branković 2, Prica, Čabrilo 2, Birovljev, Matović, Bjelica 21.
U neizvesnoj završnici koja nije prijala onima sa tanjim živcima, pogotovu za
simpatizere domaćeg tima, Vojvodina je prelomila meč u poslednjem minutu i stogla do treće
pobede u ovoj sezoni. Sloga je vodila u većem delu prvog poluvremena, ali ne sa osetniojom
razlikom. U trećoj četvrtini na delu je bila prepoznatljiva igra crveno – belih koja je na minut i
50 sekundi pre kraja tog perioda igre, nakon trojke Berbakova, donela vođstvo Vojvodine od
osam poena razlike (60:68). Ipak, domaći su uzvratili ubitačnom serijom od 15:1, stekavši pet
poena viška. Izjednačeno se ušlo u finiš utakmice, a kada je 50 sekindi do kraja Đorđević
pogodio trojku za 86:84, domaći su bili u prednosti. No, Sloga više nije poentirala, ali jeste Voša:
Bjelica je vratio trojku, potom su Jovišić i on pogađali sa linije penala i dragoceni bodovi su