Juniori KK Vojvodina mts izgubili su od Cibone rezultatom 81:73, u trećoj utakmici D grupe ABA lige u Laktašima. Iako su ceo meč bili rezultatski blizu i utakmicu završili izjednačeno 70:70, produžetak od pet minuta doneo je pobedu protivnicima crveno-belih.

Propustili smo veliku priliku za pobedu i prolazak na F4. Celo drugo poluvreme smo igrali odličnu odbranu što nam je omogućilo da se i u ovom meču vratimo iz velikog minusa i preokrenemo rezultat. Imali smo odličnu situaciju u završnici regularnog dela, ali nažalost nismo uspeli da stignemo do pobede. Smatram da smo sve tri utakmice odigrali vrlo kvalitetno, a posebno sam ponosan na sjajnu borbenost i pristup cele ekipe tokom sva tri duela, rekao je trener Aleksandar Čolić.