Novi Pazar – Vojvodina 78:83  (16:17, 28:24, 19:34, 15:8)

Fantastična treća četvrtina bila je dovoljna Vojvodini da u Novom Pazaru zabeleži 10. ovosezonsku pobedu u 13. kolu KLS. U tom periodu crveno – beli su bili izuzetno šuterski raspoloženi, pa su, kako se ispostavilo,  stvorili nedostižnu razliku dovoljnu da pokrije vrlo slabu poslednju četvrtinu. Pazarci su imali nekoliko prilika da stignu zaostatak i uđu u neizvesnu završnicu, ali nisu bili dovoljno spretni da to učine.

Domaći su bolje počeli i imali u nekoliko navrata sedam poena prednosti. Vojvodina slaba u odbrani dozvolivši Pazarcima previše lakih poena ispod obruča. Sa dve uzastopne trojke sredinom druge četvrtine Zarić je smanjio prednost domaćih, a Vojvodinu je u napadu održavao raspoloženi Petar Rakićević. Ovaj momak velikog potencijala je pružio do sada najbolju partiju u dresu novosadskog tima.

A u trećoj četvrtini – serija Vojvodine 2:11 i opšta napadačka rapsodija izabranika Miroslava Nikolića. Imala je Voša u par navrata 12 poena viška, a s tom razlikom se i ušlo u poslednju deonicu (63:75). U njoj –muke Vojvodine. Više od četiri minuta trebalo je Novosađanima za prve poene, promašaji su se ređali, lopta nije htela u koš… Pazarci su se opasno primakli, ali i grešili i promašivali slobodna bacanja u odsudnim trenucima, te su crveno – beli su sve napade domaćih izdržali i  pobednički priveli meč kraju.