KK Vojvodina mts savladala je KK Borac iz Čačka rezultatom 63:84, a u okviru utakmice 14. kola Triglav Kadetske lige Srbije, koja je odigrana u Čačku.

Od samog starta Voša je bila prodornija, te je prvu četvrtinu završila rezultatom 20:12. Isti ritam izabranici Aleksandra Čolića zadržali su do kraja prvog poluvremena, koje je završeno dvocifrenom razlikom, da bi na samom kraju meča Voša obezbedila 21 poen više od domaćina.

Uprkos tome što mesec dana nisu igrali na utakmicama, kadeti Vojvodina mts odlično su se pokazali u gostima, poručuje trener crveno-belih Aleksandar Čolić.

Odigrali smo, verovatno, najbolju utakmicu u sezoni. Na teškom gostovanju smo kontrolisali igru i rezultat tokom čitavog meča. Posebno me raduje što smo nakon pauze od mesec dana imali ovakvo izdanje, kaže Čolić.

Najveći broj poena za Vojvodinu je dao Miloš Veković, čak 25, za njim sledi Noel Mantock sa 24 i Nikola Mirković sa 18.

Naredna utakmica biće odigrana u Sportskoj hali u Petrovaradinu, 24. februara u 14.30 časova, a Vojvodina će ugostiti ekipu Niša.