U utakmici odloženog 13. kola Triglav Kadetske lige Srbije, Vojvodina mts izgubila je od Partizana rezultatom 74:96.

Prva četvrtina utakmice završena je rezultatom 9:12, a na minus tri Vojvodina je do kraja prvog poluvremena dodala još 28, pa je prva polovina utakmice završena rezultatom 27:58. Nakon pauze Voša je povratila ritam, ali nedovoljno, da bi ispeglala veliku razliku u poenima.

Trener Voše Aleksandar Čolić istakao je da su crveno-beli nakratko parirali protivniku.

Danas nismo bili konkurentni. Razlika u kvalitetu u korist Partizana je evidentna. Uspeli smo da im pariramo samo u određenim periodima drugog poluvremena, kada su oni igrali sa kombinovanom petorkom. Nas očekuje novi izazov i duel protiv Zvezde u Beogradu, rekao je Čolić.

Najefikasniji za tim Vojvodine bio je Ivan Cimbaljević sa 17 poena, pet skokova i tri asistencije.