Pod stručnim vođstvom trenera Miloša Isakova Kovaćevića KK Vojvodina mts je, u okviru 9. kola ABA 2 lige, ubedljivo savladala slovenački Šenčur rezultatom 92:73 i upisala još jednu pobedu na domaćem terenu.

Dominantna od samog starta, Voša je povela već u prvoj četvrtini sa šest poena razlike, te je narednih minuta samo uvećavala prednost. Pobeda nad Šenčurom je sedma u okiru lige, što predstavlja skor od sedam pobeda i dva poraza.

IMG_1948

Trener crveno-belih Miloš Isakov Kovačević zadovoljan je igrom svojih prvotimaca, i kako je istakao, sada je vreme da se razmišlja o narednom meču.

Čestitke igračima na još jednoj pobedi. Koncentracija je bila na nivou, u odbrani smo imali dobru energiju, a u napadu bili spremni nesebično da nađemo saigrača u najboljoj poziciji. 27 asistencija je pokazatelj timske igre u napadu. Okrećemo se narednom meču. Puno hvala publici na podršci, bilo bi lepo da se za tri dana opet napuni Spens protiv prošlogodišnjeg učesnika ABA 1 lige, makedonske ekipe MZT iz Skoplja, rekao je Isakov Kovačević.

IMG_1924
IMG_1943
IMG_1942
IMG_1931
IMG_1930
IMG_1941

U okviru ABA 2 na Spensu, pred Vojvodinom je još jedan protivnik, MZT Skopje Aerodrom, a utakmica se igra u nedelju, 4. februara u 18 časova u maloj sali Spensa.

Voša i ovaj put poziva publiku da dođe na Spens i svojom podrškom da vetar u leđa prvotimcima da ostvare još jednu pobedu.