Ovog puta Vošini kadeti nisu uspeli da odbrane domaći teren. Izgubili su od ekipe Mega MIS rezultatom 82:102 , a utakmica 17. kola Triglav Kadetske lige Srbije odigrana je u Sportskoj hali Petrovaradin.

Od početka je bilo jasno da je protivnička ekipa spremnije ušla u meč, te je i po četvrtinama konstantno vodila.

Najviše poena za crveno-bele dali su Cimbaljević, 17 i Mantock 16.

Trener Novosađana Aleksandar Čolić zadovoljan je energijom koju su njegovi izabranici pokazali na terenu.

Odigrali smo vrlo borbeno i energično. Može da nas raduje što smo protiv jedne fizički dominantne ekipe napravili 15 ofanzivnih skokova i osvojili 13 lopti. Sa druge strane, žalimo za olako propuštenim prilikama u završnici prvog poluvremena kada smo imali nekoliko čistih situacija u kontranapadu koje nismo iskoristili. Ovakve utakmice najbolje pokazuju gde se nalazimo, a nadam se da ćemo ubuduće u takvim mečevima biti konkurentniji, istakao je Čolić.

U narednom kolu Vojvodina mts sastaće se sa Dynamic VIP PAY u Beogradu.