U prvih sedam minuta bilo je jasno da će Vojvodina mts uzeti još jednu pobedu u okviru ABA 2 balona na Zlatiboru. Prvu četvrtinu crveno-beli završili su rezultatom 23:6, poluvreme im je dalo prednost od 26 poena da bi na samom kraju utakmice trijumfovali rezultatom 79:62.

Vošina ekipa jedina je koja je na Zlatiboru uzela tri pobede.

DSC_5563

Trener Miloš Isakov Kovačević ističe da je rezultat protiv Sutjeske dao novu motivaciju Novosađanima.

Zadovoljni smo rezultatom, posebno što smo se u procentu šuta pokazali dobro u prvom poluvremenu, a to je rezultat rasterećenja nakon dve pobede pre ovog meča. Mislim da smo dobro pripremili utakmicu, a imali smo najmanje vremena da se oporavimo. Imali smo zahtevan tempo, ali nije se to danas videlo, osim u malom padu koncentracije i trčanja u drugom poluvremenu, rekao je trener Isakov Kovačević.

Kovačević je istakao da je nova pobeda još jedna motivacija za rad. Imamo dodatnu motivaciju da nastavimo da radimo, jer smo pokazali da smo ozbiljni pretendenti na najviši mogući plasman na svim takmičenjima, naglasio je Isakov Kovačević.

U drugom rangu regionalnog takmičenja Voša ima skor 4-1.