Dunav  – Vojvodina 75:90 (17:22, 21:27, 16:16, 21:25)

STARA PAZOVA: hala „Park“, gledalaca: 200. Sudije: Jevtović, Strika, Matić.

DUNAV: Dobrašinović, Popović, Cvitković 2, Petrović 10, Malidžan 11 (7as), Milenković, Jovanović 19, Miljković 4, Grković 5, Vukčević 5, Tanasković 19 (7sk).

VOJVODINA: Kočić, Banjac 8, Beslać 22 (9sk), Marić, Gaćeša 18, Bjelica 10,  Mirotić, Rakićević 13 (6as), Vučetić 12, Nil (7as), Zarić 5.

Odličnom napadačkom igrom i visokim procentom ubačenih trojki od 52 odsto (13 od 25), Vojvodina je opregazila Dunav iz Starih Banovaca, u meču pretposlednjeg,  29. kola Košarkaške lige Srbije koji je sinoć igran u Staroj Pazovi. Izabranici Miroslava Nikolića tako su jednom nogom zakoračili u ABA 2 ligu, ali im je za to neopodna pobeda u poslednjem kolu protiv odličnog, prvoplasiranog Zlatibora, u Spensu.

Bolje su počeli domaći i u ranoj fazi stekli sedam poena viška (9:2). Trebalo je crveno – belima da dostignu „radnu temperaturu“, ali od tada su, uz povremene prekide, dominirali terenom. Stigli su Novosađani do osam poena viška do kraja prve deonice, te dobrom odbranom i serijom trojki i do maksimalnih plus 19 (25:44) u drogoj. Ipak, domaći su uspeli da odgovore u finišu druge četvrtine i na odmor odu sa nadom u prekret, jer rezultat je bio 38:49.

Slično kao i u prethodnoj deonici, Vojvodina je stigla do plus 18, ali i propustila da već tada prelomi meč u svoju korist. Ponovo su se vratili domaći, i opet je, pred poslednju četvrtinu, Voša imala istih plus 11 kao i na poluvremenu. No, nisu crveno – beli dozvolili domaćinu da unese neizvesnost, održavali su sigurnu prednost i stigli do ubedljive pobede.