Juniori Vojvodine mts savladali su čačanski Borac, rezultatom 105:84 i tom pobedom odbranili domaći teren.

Od početka dominantna Vojvodina nametnula je svoj ritam i do kraja izdržala sve pokušaje protivnika da meč okrene u svoju korist.

Najviše poena crveno-belima doneo je Savanović – čak 26, odmah za njim je i Vučković sa upisanih 25, kao i Kondić sa osvojenih 16 poena.

Tim je u ovoj utakmici pokazao najbolje napadačko izdanje u sezoni, istakao je trener Novosađana Aleksandar Čolić.

Ovo je bilo jedno od naših najboljih napadačkih izdanja ove sezone, a u prilog tome govori 26 asistencija i 16 ubačenih trojki. U odbrani smo imali određenih problema u prvom poluvremenu, ali i to je u nastavku bilo bolje. Čestitam mojim igračima na dobroj igri i bitnoj pobedi, rekao je Čolić.

Sledeći Vošin protivnik je BKK Radnički, a utakmica se igra u Beogradu.