Juniori KK Vojvodina mts odbranili su domaći teren od ekipe Slobode, rezultatom 96:64, u 6. kolu JLS. Sam početak utakmice za crveno-bele nije obećavao, a situaciju su preokrenuli u drugoj četvrtini kada su poveli sa 17 poena razlike. Dobar ritam zadržali su do kraja utakmice i upisali još jednu pobedu.

Pomoćni trener Dejan Zelić ocenio je da su borbenost i energija doprineli pobedi crveno-belih.

Čestitam mojim igračima na zasluženoj pobedi. Borbenost i energija su bili dobri. U početku smo imali problema sa odbranom i skokom, ali smo uspeli da popravimo te segmente igre u drugom poluvremenu. Posvećujemo pobedu glavnom treneru, koji nije bio danas sa nama iz zdravstvenih razloga i želimo mu brz oporavak. Čestitke protivniku na fer i korektnoj igri i mnogo sreće u nastavku sezone, rekao je Zelić.

Naredna utakmica očekuje ih u subotu, 9.12. kada će u gostima odmeriti snage sa beogradskim KK Mega MIS.